بازار اصلی کود هربان و جدول آنالیز کود هربان

بازار اصلی کود هربان کجاست؟

بازار اصلی کود هربان واقع در سایت گیاهان پرسیکا که به عنوان یک سایت اصلی جهت فروش کود هربان فعالیت دارد، همواره درصدد عرضه محصولی با کیفیت و مرغوب به مشتریهای گرامی است. کود هربان از جمله موادیست که شامل همه نیازهای گیاه از جمله عناصر ماکرو (NPK) و عناصر میکرو یا همان ریز مغذیهاست و از این رو در رشد گیاهتان تاثیر بسزایی دارد.

کود هربان در فروشگاه و سایت های متعددی به فروش میرسد. ولی پیشنهاد ما به عنوان یک فروشنده اصلی و عمده کود هربان اینست که این کود را از جای معتبر و قابل اعتمادی که به عنوان بازار اصلی کود هربان شناخته می شود تهیه کنید. چون پایه این کود معدنی و ارگانیک است و شباهت زیادی به خاک دارد، میتواند عاملی برای سوء استفاده متقلبین و سود جویان باشد.

ما در این بخش جدول آنالیز کود هربان را برایتان آوردیم تا خودتان به قدرت شگفت انگیز این کود پی ببرید.

جدول آنالیز کود هربان

کود هربان دارای عناصر گوناگونی است که گیاهتان به آنها نیاز دارد. عناصری شامل:

  • سلنیم
  • روی
  • قلع
  • نقره
  • باریم

و عناصر بیشماری که در شرایط عادی ما آنها را نمیشناسیم و در تغذیه با کود شیمیایی از آنها غافلیم. در حالیکه همین ریز مغزی ها که به گیاه برسد، باعث مقاومت گیاه در مقابل آفت، سرما، بی آبی و عواملی ازین دست می گردد. بدلیل وجود این عناصر در کود طبیعی هربان، گیاهی سالم، قوی و مقاوم خواهید داشت. چون سایت ما یک بازار اصلی کود هربان می باشد، پس جدول آنالیز کود را در اختیار داریم که در زیر جدول کاملی از این عناصر را برایتان آوردیم تا ملاحضه بفرمایید که با چه کود عالی ای روبرو هستید.

بازار اصلی کود هربان

کود هربان چیست

کود هربان ماده ایست معدنی که معادل آن تنها در آمریکا وجود دارد و در کشور ما از معدنی ارزشمند استخراج میشود که هدیه ایست الهی از خدای بخشنده و می تواند راهی باشد برای فراری و گریز از کودهای شیمیایی مخرب محیط زیست. به دلیل اینکه این ماده معدنی دارای PH طبیعی است، برخلاف کودهای شیمیایی اختلالی در PH خاک ایجاد نکرده و به تنظیم آن نیز کمک می نماید. علاوه بر این در افزایش فعالیت کرمهای خاکی و رشد و نمو میکرو اورگانیسمها نقش بسزایی داشته و به ساخت گیاه خاک کمک شایان توجهی می نماید.

بازار اصلی کود هربان

ویژگیهای عمده کود هربان:

  1. خاصیت جذب تدریجی و کامل آن
  2. دارای بودن بالاترین سطح مواد مغذی و مفید
  3. جایگزین عالی برای کودهای شیمیایی
  4. نداشتن نمونه مشابه داخلی

تنها محصول جهانی شبیه به آن، در دهه ۱۹۵۰ میلادی در آمریکا تولید شده که در حال حاضر با ۴۰ نماینده رسمی در سطح جهان در حال فعالیت است.

 

جهت خرید آنلاین کود هربان روی عکس مربوطه کلیک کنید

 خرید-اینترنتی-کود-هربان-25کیلوییخرید-اینترنتی-کود-هربان-150گرمی

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس