بستر کشت, پالم پیت

بازار فروش عمده پالم پیت

فروش عمده پالم پیت

فروش عمده پالم پیت امروزه از طریق بازارهای اینترنتی با شرایط فوق العاده ای انجام می شود. طیف کاربردی پالم پیت به عنوان  یک نوع بستر کشت امروزه بسیار گسترده شده است. خوشبختانه امروزه در صنعت کشاورزی و گلخانه‌ای بسترهای مناسبی برای کشت گیاهان به بازار عرضه شده اند که می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای خاک و کود باشند. این بسترهای کشت دارای ساختار گیاهی هستند و می توانند در تولید محصولات در سطح کیفی بالا کمک شایانی به فعالان این صنعت نمایند.

پالم پیت یکی از همین بستر ها است که می تواند با شرایط فوق العاده ویژه در ایران تولید شود و با قیمت های فوق العاده پایین در بین کشاورزان پخش شود. پالم پیت تولید شده در ایران در بسته‌بندی‌های  مختلف به مشتریان ارائه داده می شود.

پالم پیت و موارد استفاده آن

پالم پیت و موارد استفاده آن

پالم پیت در واقع یک بستر کشت است که از درخت نخل خرما تولید می شود. برای تولید پالم پیت از فرایندهای تولید ضایعات و پوسته درخت نخل خرما استفاده می شود. این بستر کشت بیشتر به صورت کمپوستی تولید شده و برای رشد برخی از گیاهان مناسب است. پالم پیت دارای ساختار بسیار ویژه ای است که می تواند جایگزین خوبی برای کوکوپیت باشد.

در ادامه برخی از موارد موجود در پالم پیت را بررسی خواهیم کرد:

  • مواد مغذی زیادی در پالم پیت وجود دارند که همگی مورد نیاز برای رشد گیاه هستند.
  • در پالم پیت موادی وجود دارند که خاصیت ضد عفونی کننده ریشه گیاه را انجام می‌دهد و از آفت ها جلوگیری می کند.
  • بستر کشت پالم پیت در طولانی مدت قابل استفاده است و هرگز خراب نمی شود .

فروش عمده پالم پیت

فروش عمده پالم پیت

فروش عمده پالم پیت در ایران با قیمت های فوق العاده پایین انجام می شود. این محصول خوشبختانه به خاطر این که در داخل ایران تولید می‌شود دارای قیمت بسیار مناسبی است و همین قیمت مناسب باعث می شود که بازار فروش این بستر نسبت به دیگر بسترهای کشت پررونق تر باشد. البته قابل ذکر است که دلایل دیگری هم وجود دارد که بیشتر فعالان صنعت کشاورزی این محصول را به عنوان بهترین بستر کشت انتخاب می‌کنند که این دلایل شامل موارد زیر می شود:

  • دسترسی آسان به پالم پیت
  • وارداتی نبودن پالم پیت
  • تولید بومی پالم پیت

تمامی این دلایل باعث می‌شود که فعالان کشاورزی این محصول را به عنوان بهترین بستر کشت انتخاب کنند و آن را جایگزین کوکوپیت نمایند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.