کود ارگانیک

عرضه کننده کود ارگانیک گیاهان آپارتمانی

مشخص بفرمایید

اگر در خانه خود گل و گیاه دارید، می دانید که گل و گیاه، مانند همه موجودات زنده به مواد مغذی نیاز دارند. این نیاز به خودی خود تنها با خاک و آب برطرف نمی شود، بنابراین استفاده از تقویت کننده های گل و گیاه می تواند این مشکل را به طور کامل حل کند تا گیاه شما بتواند به طور دائمی رشد کند. از این رو شرکت ما با عرضه کود ارگانیک گیاهان آپارتمانی با قیمت مصوب و به روز توانسته ایم مشتریان بسیاری را برای خرید جذب خود کنیم.

عرضه کننده کود ارگانیک گیاهان آپارتمانی

دانستنی‌ها در مورد کود ارگانیک غنی شده

دانستنی‌ها در مورد کود ارگانیک غنی شده داشتن گل آپارتمانی می تواند فضای خانه را تازه کند. داشتن گلدان های زیبا و تازه نیز می تواند روحیه ساکنان را بهبود بخشد. اما مشکل این است که این گیاهان پس از مدتی تازه نیستند. آب به تنهایی کافی نیست. نور، دما، آب، آفات، تغذیه و کیفیت خاک برخی از عوامل یا شاخص هایی هستند که بر رشد گیاه تأثیر می گذارند. کودهای مناسب به عنوان مواد مغذی گیاه باید به خاک اضافه شوند.

انواع مختلفی از کود ارگانیک غنی شده در بازار وجود دارد و نمی توان به راحتی دانست که کدام محصول برای گل و گیاه مناسب است. کودی باید انتخاب شود که برای رشد و طراوت گیاه مفید باشد. نتیجه این تصمیم پایه اصلی کارایی کود برای گیاه خواهد بود. کود آلی ممکن است یکی از بهترین گزینه ها باشد. این کود می تواند نیازهای خاک و گیاهان را به خوبی تامین کند.

کود آلی قدیمی می تواند از رشد آفات در گلدان جلوگیری کند. همچنین برای رشد خوب گیاه بسیار مفید است. این کود با توجه به نیاز خاک تولید می شود. کود آلی برای همه گیاهان مناسب است، ارگانیک، کامل، مقاوم در برابر استرس، بی بو، کثیف، بدون دانه، بدون حشرات، مناسب برای گل، سبزی، درخت، چمنزار و باغ. با یک تکه چوب یا مداد در گلدان سوراخی ایجاد کنید و قرص را داخل سوراخ قرار دهید.

کود اصلی ترین غذای گل و گیاه است. گیاه تمام مواد مغذی مورد نیاز خود را از کود دریافت می کند و رشد می کند. کود برای گیاهان آپارتمانی باید سرشار از مواد معدنی و ریزمغذی ها باشد تا گل بتواند به خوبی رشد کند و در برابر آفات و بیماری ها مقاوم باشد. این مقاله در مورد کود و اهمیت آن برای گلها و گیاهان است.

محصول پیش رو برای اولین بار در کشور توسط شرکت بیز با همکاری شرکت صبوسیب ، دانشگاه آزاد واحد لاهیجان و پارک علم و فناوری گیلان تولید شد. استفاده از این محصول برای انسان راحت و آسان است و همچنین تغذیه کامل گیاهان را فراهم می کند. گیاهان آپارتمانی به سه دسته تقسیم می شوند: گیاهان زینتی برگ دار ، گیاهان گلدار و کاکتوس.

۵ ویژگی مهم کود کمپوست ورمی

5 ویژگی مهم کود کمپوست ورمی

  1. مدفوع کرم خاکی را کرم کمپوست می نامند که در واقع مدفوع کرم خاکی است که از زباله های شهری، کود، لجن فاضلاب خانگی یا هر گونه مواد آلی دیگر تغذیه می کند. کرم ها با خوردن مواد عالی، زباله های خود را تخریب کرده و تبدیل می کنند. فرآیند هضم این کرم ها باعث می شود مواد سریعتر تغییر کرده و کمپوست حاصل تثبیت شود. نتیجه کود کمپوست ورمی با کیفیت بالا است که از بالاترین استانداردهای جهانی برخوردار است.
  2. آنها همچنین می توانند انواع ویتامین ها و هورمون های گیاهی تولید کنند که در مدفوع آنها دفع می شود. کرم کمپوست از نظر کیفیت معادل بهترین هوموس خاک است و توسط عوامل طبیعی تولید می شود. ارزشمندترین ویژگی کمپوست کرم عملکرد آنزیم ها، میکروارگانیسم ها و هورمون های مختلف موجود در آن است.
  3. کمپوست کرم حاوی آنزیم هایی مانند پروتئاز، آمیلاز، لیپاز، سلولاز و کاتیناز است که در تجزیه مواد آلی خاک و در نتیجه تامین مواد مغذی مورد نیاز گیاهان نقش فعالی دارد. این باعث می شود که کود کمپوست ورمی بهترین و اساسی ترین کود برای احیای زمین های بایر بدون کشت باشد. کرمهای خاکی به دلیل فعالیتهای فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی خود می توانند مستقیماً در استراتژی پالایش زیستی برای تسریع تجزیه بیولوژیکی آلاینده های آلی استفاده شوند.
  4. نشان داده شده است که کرمها هوادهی کرده و خاک را تنفس می کنند و همچنین تغذیه و حاصلخیزی خاک را بهبود می بخشند. ورمی کمپوست به عنوان یکی از اجزای تغذیه ای گیاهان در باغداری و گلکاری، تأثیر مستقیمی بر خواص فیزیکی و شیمیایی و رشد گیاهان دارد. واکنش گیاهان مختلف به ورمی کمپوست ارگانیک بر اساس چندین عامل مهم است.
  5. اولین و مهمترین عامل این است که نتایج آزمایشات مختلف بر روی گیاهانی که با استفاده از ورمی کمپوست در مناطق مختلف آب و هوایی رشد کرده اند متفاوت است. پیشرفت مراحل رشد برای هر گیاه در مناطق مختلف آب و هوایی یکسان نیست و مطمئناً پاسخ گیاهان به سیستم ورمی کمپوست نیز متغیر خواهد بود.

گیاهانی که در شرایط آب و هوایی خوب و شرایط تغذیه ای رشد می کنند، نسبت به افزایش کودها و سایر مواد شیمیایی موجود در خاک، کندتر واکنش نشان می دهند. گیاهانی که در شرایط نامساعد آب و هوایی و سوء تغذیه رشد می کنند سریعتر و مثبت تر به افزودن ورمی کمپوست به خاک خود واکنش نشان می دهند.

افزایش سرعت رشد گیاهان همیشه به عنوان یک مزیت تلقی نمی شود. ورمی کمپوست دارای فعالیت و عملکرد بیولوژیکی است و دارای قارچ کش های مخصوص خود است که از رشد بی رویه و نامطلوب محصول جلوگیری می کند و به نوعی روند رشد گیاهان را کنترل می کند.

مشخصات قابل توجه کود کمپوست ارگانیک

مشخصات قابل توجه کود کمپوست ارگانیک مطالعات نشان می دهد که بیش از ۶۰ درصد از زمین های زیر کشت کشور دارای کمتر از یک درصد کربن آلی است. با توجه به نقش مواد آلی در بهبود خواص فیزیکی و شیمیایی خاک، میزان بهینه کربن آلی در خاک حداقل ۲ تا ۳ درصد تخمین زده می شود، در حالی که افزایش استفاده از کودهای شیمیایی، سیستم های کشت فشرده، بدون بازگشت بقایای محصول با سوزاندن و سوزاندن آنها، میزان مواد آلی در خاک سالانه به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

در نتیجه باروری و حاصلخیزی خاک کاهش می یابد. در سیستم های کشاورزی فشرده، مواد آلی خاک و بر این اساس، مواد مغذی به سرعت تخلیه می شوند و برای عملکرد مطلوب، تبادل مواد مغذی مورد نیاز است. محققان گزارش دادند که استفاده کوتاه مدت و بلند مدت از کودهای آلی، از جمله کمپوست، می تواند این کمبود عملکرد را جبران کند.

استفاده از ترکیبات طبیعی مانند کود کمپوست ارگانیک، به ویژه در خاکهای فقیر، بر خواص فیزیکوشیمیایی و کیفیت خاک و همچنین از نظر اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی مفید است و ممکن است در دراز مدت استفاده از کودهای شیمیایی را کاهش دهد. هر ترکیبی که در کود آلی استفاده می شود باید حاوی مقداری برگ گیاه مرطوب باشد. برگ درختان روی زمین در پاییز منبع خوبی از کودهای آلی است. مواد قهوه ای نیز وجود دارند که در تعیین تعادل بین مواد سبز و قهوه ای نقش دارند.

ترکیب برگ گیاهان اگر از ظروف مخصوص برای نگهداری کود استفاده نمی کنید، بهترین راه این است که اجزای اصلی کود آلی را روی زمین بریزید و آنها را با یکدیگر ترکیب کنید. هنگام ترکیب این مواد روی زمین، سعی کنید یک جریان هوا بین عناصر ایجاد کنید و بنابراین کود آلی را با مهمترین عنصر یعنی اکسیژن ترکیب کنید. عناصر را با گرما ترکیب کنید بین اجزای مختلف کود آلی، می توانید با یک شمع گرما و با یک دستگاه بخور ساده رطوبت ایجاد کنید.

به خاطر داشته باشید که باید به تغذیه باکتری ها توجه شود، زیرا آنها در بین بسیاری از عناصر باکتری، اغلب گرما دوست یا گرم دوست هستند. ترکیب نهایی کود برای اینکه بدانید چه زمانی می توانید از کود آلی تولید شده برای کشت و تولید محصول استفاده کنید، بهتر است به ظاهر عناصر توجه کنید. تیره شدن قابل توجه مواد و استنشاق همزمان بوهای گیاهی و خاکی از ترکیب شاخص های کیفی کود آلی ایجاد می شود.

مراکز پخش مستقیم کود ارگانیک گیاهان آپارتمانی

مراکز پخش مستقیم کود ارگانیک گیاهان آپارتمانی شرکت ما با تجربه چندین ساله خود، مبدع فناوری بیوشیمیایی است که با استفاده از دانش همکاران خود و توجه به نیازهای کشاورزان و پرورش دهندگان آبزیان، کمپوست بیوشیمیایی را در کارخانه های مختلف تحت مجوز این شرکت تولید می کند. با توجه به نیاز روزافزون جامعه به کشاورزی و آبزی پروری سالم و ارگانیک، مجموعه ما توانسته طی بهترین تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی در کشور، بهترین کمپوست را تولید و ارائه دهد.

از این رو شرکت ما از طریق مراکز پخش کود ارگانیک گیاهان آپارتمانی توانسته مشتریان بسیاری را جذب خود کند و حتی این محصول را هم در صدر محصولات صادراتی قرار دهد که می توانید برای خرید و اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.