گیاهان دارویی

مرکز فروش گیاهان دارویی بصورت عمده

مرکز فروش گیاهان دارویی

مرکز فروش گیاهان دارویی بصورت عمده، در واقع بنگاهی است که تولید کنندگان و وارد کنندگان گیاهان دارویی محصولات خود را برای فروش بصورت عمده به آن عرضه می کنند. اگر مراتع خود را زیر کشت گیاهان دارویی برده باشید و به دنبال بازار فروش برای آن هستید، با مراجعه به مرکز خرید و فروش گیاهان دارویی، این مرکز به عنوان واسط بین خریدار و فروشنده، موجبات انجام این خرید و فروش یا معامله را انجام می­دهد.
با یک سرچ ساده در اینترنت به راحتی میتوان اطلاعات مربوط به تعدادی از این مراکز فروش را پیدا کرد. شاید این سوال برای شما مطرح شود که در چه مرحله ای می توانیم درخواست فروش کشت خود را داشته باشیم .

زمان امکان تقاضای فروش در مرکز فروش گیاهان دارویی

  • پیش فروش مراتع آماده برداشت
  • محصول برداشت شده و تازه
  • محصول برداشت شده و خشک شده
  • پیش فروش محصول در حال کشت

مرکز فروش گیاهان دارویی فقط مختص به کشاورزان و مراتع داران نیست، و همه نوع محصول وابسته به گیاهان دارویی و طب سنتی را می توان در این بازارچه به فروش رسانید. محصولات عرضه شده برای فروش در این مراکز اگر تازه و تر نباشند بصورت ساقه، ریشه، سرشاخه، گلبرگ، ریشه و یا حتی بذر هستند. که تولید کننده، وارد کننده و یا کمپانی های واسط برای فروش آنها به این مراکز مراجعه و محصول خود را معرفی و عرضه می کنند.

محصولات قابل عرضه به مراکز فروش

  • تولید از مزرعه و مراتع
  • جمع آوری شده از گیاهان خود رو طبیعت
  • محصولات وارداتی

محصولات ارائه شده به این مراکز فروش، ممکن است توسط خود کشاورز ارائه شود که اغلب بصورت پیش فروش و یا فروش کشت آماده برداشت که به فروش روی زمین شناخته می شود صورت میگیرد و اغلب محصولات تازه برداشت شده و تازه هستند. گاهی نیز محصولات توسط کارخانجات فرآوری و خشک کننده گیاهان دارویی برای فروش به این مراکز ارائه می شوند. که این نوع محصولات معمولا تازه برداشت شده ولی خشک هستند. علیرغم اینکه ایران خود منبع کشت ۸۰۰۰ گونه گیاه دارویی است، گونه هایی که در ایران قابل کشت نیست، از کشورهای مبدا خریداری و برای فروش در بازارهای داخلی به مراکز فروش عرضه می کنند.

 

منبع: بازار گیاهان دارویی ایران

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.