جهت خرید و تهیه این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پرسیکا(مهندس رضایی)
راه ارتباطی:
شماره موبایل: 09112527188

کود هربان چیست و طرز استفاده از کود معدنی و طبیعی هربان

کود هربان چیست

کود هربان چیست ؟ کود هربان برای کاکتوس قابل مصرف است؟ طرز تهیه کود هربان چگونه است؟ نمایندگی کود هربان کجاست؟ روش مصرف کود هربان و …. سوالهایی از این قبیل که بارها و بارها در فضای مجازی پرسیده می شود و عده ای گاها با اطلاع و کاها متاسفانه بی اطلاع اقدام به پاسخگویی و توضیح در این باره می کنند. کود هربان، یک کود معدنی و طبیعی است که یک کود ارگانیک به حساب می آید.

این کود از معدن استخراج شده و پس از آماده سازی، در بسته بندیهای مناسبی جهت مصرف عرضه می شود. موارد مصرف این کود برای هر نوع روینده ای می باشد. اگر شما گل و گیاه زینتی در آپارتمان دارید و یا تولید کننده گیاهان زینتی هستید، اگر باغدار هستید و یا تولید کننده گیاهان دارویی هستید و یا در کار تولید و پرورش گیاهان آبزی، سبزی و صیفی­‌جات  باشید می توانید از این کود ارگانیک و معدنی استفاده کنید. این کود ۱۰۰ درصد ریزمغذی ها و همچنین عناصر پرمصرف گیاه را در خود دارد و نیاز گیاه را به این عناصر برطرف می کند.

طریقه استفاده از کود هربان

طریقه استفاده از کود هربان

نحوه استفاده و مصرف کود هربان را ما در مطلبی بطور مفصل توصیح دادیم که میتوانید در مطلبی تحت عنوان نحوه مصرف کود هربان مطالعه کنید. بنابر این ما مطالعه آن را در لینک داده شده به عهده شما می گذاریم و از ذکر مطالب تکراری در این بخش صرفنظر می کنیم.

موارد مصرف کود معدنی و ارگانیک هربان

موارد مصرف کود معدنی و ارگانیک هربان

  • گیاهان و گل‌های آپارتمانی و زینتی
  • گیاهان آبزی و تغذیه فیتوپلانکتون‌ها
  • گیاهان باغی
  • گیاهان زراعی
  • سبزی و صیفی‌جات

 

جهت خرید آنلاین کود هربان روی عکس مربوطه کلیک کنید

 خرید-اینترنتی-کود-هربان-25کیلوییخرید-اینترنتی-کود-هربان-150گرمی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام