خرید کود هربان, کود ارگانیک, کود طبیعی, کود فراس, کود هربان

خرید کود فراس در تهران و شهرستانها

خرید کود هربان

نحوه خرید کود فراس در تهران

خرید کود فراس در تهران براحتی از طریق سایت گیاهان زینتی پرسیکا قابل انجام است. خرید کود فراس در تهران ، اصفهان ، مشهد و شیراز و یا هرجای میهن عزیزمان براحنی از طریق سایت گیاهان پرسیکا امکان پذیر است. می توانید پس از تماس با ما، این محصول ارزشمند را دریافت کنید.

آیا میدانید که اصلا کود فراس چیست و چرا ما این کود را به شما پیشنهاد میکنیم؟ کود فراس کودی است ارگانیک و غیر شیمیایی که از معادن ارزشمندی در میهن عزیزمان استخراج میشود و حاوی عناصری است که کلیه نیازهای گیاهان شما را فراهم میکند.

انواع کود هربان

انواع کود فراس

کود فراس در حال حاضر در دونوع بسته بندی ارائه میشود که شامل بسته بندیهای ۲۵کیلو گرمی و ۱۵۰گرمی میباشد. بسته های ۲۵ کیلویی برای مصارف بالا و عمده در کشاورزی میباشد و بسته های ۱۵۰ گرمی را بیشتر جهت مصارف خانگی و برای گلدانها و سبزی کاری در مساحت کوچک و گلدانی آماده سازی کردیم.

خرید کود هربان  خرید کود هربان

تاثیرات کود فراس

حال می خواهیم خدمت شما بعضی از تاثیرات عالی کود فراس که یک کود ارگانیک را ارائه کنیم تا بدانیم که دلیل این پیشنهاد رویایی مشخص تر شود. برای خرید کود ارگانیک به ساینهای مجاز مراجعه کنید. ویژگی دیگر این ماده معدنی قدرت حفظ رطوبت در خود می باشد. با داشتن این خاصیت و در کنار مواد غذایی و آلی فراوان در این کود، میتوان با کشت بذر گیاهان مقاوم در برابر کم آبی همراه با این ماده معدنی دربارندگی ها از فرسایش خاک در مناطق کم باران جلوگیری کرد که این کار می تواند از افزایش ریزگردها نیز جلوگیری کند. این کود نحوه مصرف بسیار آسانی نیز دارد.

  • افزایش سبزینگی و شادابی
  • افزایش سرعت رشد گیاه
  • افزایش مقاومت گیاه در مقابل آفات
  • افزایش مقاومت گیاه در مقابل تغییرات آب و هوا (مقاومت فوق العاده در برابر سرمازدگی)
  • افزایش میزان باردهی گیاه از لحاظ تعداد، وزن و حجم محصول
  • افزایش کیفیت طعم، رنگ و ظاهر محصول
  • افزایش گلدهی گیاهان زینتی

اینها تنها گوشه ای از تاثیرات شگفت انگیز این کود بر روی گیاهان شماست.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.