کود معدنی, کود هربان

قیمت عمده کود معدنی درجه یک در بازار تهران

کود به هر نوع ماده معدنی، آلی یا بیولوژیک گفته می شود که دارای عناصر ضروری و غذایی می باشد و باعث بالا رفتن حاصلخیزی خاک و اصلاح ساختمان خاک و افزایش عملکرد محصول می گردد.
 برای خرید اینترنتی و اطلاع از قیمت عمده کود معدنی در بازار می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

قیمت عمده کود معدنی هربان درجه یک در بازار تهران

فروش عمده انواع کود معدنی با قیمت مناسب

فروش عمده انواع کود معدنی هربان قیمت مناسبهربان تنها کود معدنی طبیعی در منطقه اروپا و آسیاست. این کود حاوی ۶۰ عنصر ماکرو و میکرو می باشد که ضمن برآورده ساختن تمامی نیازهای گیاه، مانع از سختی و شوری خاک نیز می شود. هربان با پشت سر گذاشتن تست ها آزمایشات و مراحل تحقیقاتی مختلف در نهایت در سال ۱۳۹۴ به صورت رسمی و به عنوان یک محصول ۱۰۰ درصد ارگانیک به بازار اروپا و آسیا راه پیدا کرد. شایان ذکراست مواد معدنی و مغذی موجود در کود معدنی باعث افزایش سبزینگی و رشد رشیه گیاه شده و به تبع آن افزایش کمیت و کیفیت محصولان زراعی و باغی را در پی دارد.

هربان گیاه را در مقابل خشکسالی، سرما زدگی ، تغییرات جوی همچون باد شدید برف و تگرگ ، برگ سوختگی و بسیاری از آفات و بیماری ها مقاوم میسازد.

فروشگاه آنلاین بهترین برندهای کود

فروشگاه آنلاین بهترین برندهای کود

کمپوست یا کود آلی بقایای تخمیر شده ی زباله های شهری , یا ضایعات زراعی و کشاورزی و کود دامی است بی آنکه زیانی برای خاک های کشاورزی داشته باشد ؛ باعث حاصلخیزی و توان بیشتر آن می شود . یکی از عوامل مهم استفاده مواد آلی جلوگیری از آلودگی خاک و آب بوسیله ی مواد شیمیایی بوده است.

با توجه به تنوع منابع کود های آلی می توان این مواد را به شرح زیر طبفه بندی نمود:

-کودهای حیوانی(کود دامی و مرغی)

-کمپوست حاصل از ضایعات کشت وصنعت های تولید قارچ خوراکی

-کمپوست حاصل از ضایعات کارخانه های دخانیات

مشخصات و قیمت خرید انواع کود معدنی

مشخصات و قیمت خرید انواع کود هربان بهترین جایگزین برای مواد شیمیایی، استفاده از کود  ارگانیک است. کود ارگانیک در واقع نوعی از کود است که از مواد کاملاً طبیعی ساخته شده و استفاده کردن از این کودها، کمترین خسارت را به محیط زیست وارد می کند.
یکی از نمونه کودهایی که از مواد طبیعی و معدنی ساخته شده،  کود معدنی می باشد. هربان یکی از نادرترین مواد معدنی است که استفاده از آن در صنعت کشاورزی تأثیرات شگرفی را روی محصولات کشاورزی دارد. خرید کود معدنی به روشهای مستقیم و غیر مستقیم قابل تهیه می باشد. صادرات کود معدنی با توجه به ارز آوری بالا توجه بسیاری از تجار و سرمایه گذاران بخش خصوصی را برای ورود به بازار این محصول ترغیب کرده است.

خرید بدون واسطه کود معدنی در تهران و شهرستانها

خرید بدون واسطه کود معدنی هربان در تهران و شهرستانها

این کود معدنی شامل بیش از ۶۰ عنصر ماکرو و میکرو و عناصر غذایی است که همگی آنها باعث اصلاح و احیا خاک می شوند  و خاک را به چرخه طبیعی خود باز می گرداند. پخش کود معدنی با کیفیتی شگفت انگیز هم اکنون در سراسر کشور قابل عرضه می باشد. برای اطلاع از ادرس نمایندگی کود معدنی و شرایط فروش کود معدنی می توانید با همکاران ما در تماس  باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.